ΣΥΝΘΕΣΗ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

Σύνθεση Συνέλευσης Τμήματος από 1-12-2018 έως 30-11-2019

Α. ΜΕΛΗ ΔΕΠ
1. Πιτιακούδης Μιχαήλ, Καθηγητής, Πρόεδρος του Τμήματος
2. Ανευλαβής Σταύρος, Επίκουρος Καθηγητής
3. Αρβανίτη Αικατερίνη, Επίκουρη Καθηγήτρια
4. Βελετζά Σταυρούλα, Καθηγήτρια
5. Γαλάζιος Γεώργιος, Καθηγητής
6. Γεωργιάδης Γεώργιος, Αναπληρωτής Καθηγητής
7. Ευφραιμίδου Ελένη, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
8. Ζησιμόπουλος Αθανάσιος, Καθηγητής
9. Ηλιόπουλος Ιωάννης, Καθηγητής Διευθυντής του Τομέα Νευρικού Συστήματος και Αισθητηρίων Οργάνων
10. Θώδης Ηλίας, Καθηγητής
11. Θωμαϊδης Βασίλειος, Επίκουρος Καθηγητής
12. Καζάκος Κωνσταντίνος, Καθηγητής, Διευθυντής του Τομέα Χειρουργικής
13. Κακαγιά Δέσποινα , Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
14. Καλαϊτζής Χρήστος, Καθηγητής
15. Κανταρτζή Κωνσταντία, Επίκουρη Καθηγήτρια
16. Κατωτομιχελάκης Μιχαήλ, Αναπληρωτής Καθηγητής
17. Κοζομπόλης Βασίλειος, Καθηγητής
18. Κοτσιανίδης Ιωάννης, Καθηγητής, Διευθυντής του Τομέα Γενικής Παθολογίας
19. Κουκουράκης Μιχαήλ, Αναπληρωτής Καθηγητής, Αναπληρωτής Πρόεδρος του Τμήματος
20. Λαμπροπούλου Μαρία, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
21. Μανωλόπουλος Ευάγγελος, Καθηγητής
22. Μητρούλης Ιωάννης, Επίκουρος Καθηγητής
23. Νικολέττος Νικόλαος, Καθηγητής, Διευθυντής του Λειτουργικού –Κλινικοεργαστηριακού Τομέα
24. Παγωνοπούλου Όλγα, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια
25. Παπάνας Νικόλαος, Καθηγητής
26. Πνευματικός Ιωάννης, Καθηγητής
27. Ρίτης Κωνσταντίνος, Καθηγητής
28. Σεϊμένης Ιωάννης, Καθηγητής Διευθυντής του Μορφολογικού –Κλινικοεργαστηριακού Τομέα
29. Σιμόπουλος Κωνσταντίνος, Καθηγητής
30. Σουφτάς Βασίλειος, Αναπληρωτής Καθηγητής
31. Τέντες Ιωάννης, Καθηγητής
32. Τζιακάς Δημήτριος, Καθηγητής
33. Τιλκερίδης Κωνσταντίνος, Επίκουρος Καθηγητής
34. Τσαλικίδης Χρήστος, Επίκουρος Καθηγητής
35. Τσαλκίδης Άγγελος, Καθηγητής
36. Τσίγαλου Χριστίνα, Επίκουρη Καθηγήτρια
37. Φρουδαράκης Μάριος, Καθηγητής, Διευθυντής του Τομέα Εσωτερικής Παθολογίας
38. Χαλικιάς Γεώργιος, Επίκουρος Καθηγητής
39. Χατζημιχαήλ Αθανάσιος, Καθηγητής, Διευθυντής του Τομέα Υγείας του Παιδιού

Β. Εκπρόσωποι ΕΔΙΠ
Τακτικό μέλος
40. Παπαχρήστου Φωτεινή

Αναπληρωματικό μέλος
Γ. Εκπρόσωποι Ε.Τ.Ε.Π.
Τακτικό μέλος
41. Κατσαρός Γεώργιος

Αναπληρωματικό μέλος
Ταρσούδης Γεώργιος

Δ. Εκπρόσωποι Φοιτητών
42. 43. 44. 45. 46. 47.